Wakacje nad morzem z dzieckiem – jak przetrwać i nie zwariować?

Rekreacja

Zaplanowanie wakacji z dzieckiem nad morzem i ich przetrwanie to nie lada wyzwanie. Nie można zapomnieć o spokoju, silnej woli, kawie, dystansie i przede wszystkim o ciekawych i zajmujących zabawkach dla naszych pociech, które pomogą przetrwać długą podróż na wymarzone wakacje, a także cieszyć się słońcem, piaskiem, morzem i wyczekiwanym urlopem. Przy pakowaniu nie można zapomnieć o niezbędnikach, bez których każdy wyjazd nad morze okaże się klapą. Co należy zatem zabrać ze sobą na wakacje, aby były udane, a dzieci szczęśliwe? O czym koniecznie musimy pamiętać przygotowując się do takiego wyjazdu?

Porządna torba, wiaderko pełne niespodzianek i rozkładany basenik

Te trzy rzeczy to must have każdego urlopu nad morzem z dzieckiem. Po pierwsze, dobra, pojemna torba. Dlaczego jest to takie ważne? Pakowana i wykonana z dobrego materiału to prawdziwy skarb. Szykowanie na plażę zawsze zaczyna się od pakowania torby lub worka. Absolutnym hitem w tej dziedzinie jest worek Play&Go. Ten rozkładany, wygodny i niezwykle pakowny worek zrobiony jest ze specjalnego niebrudzącego się materiału, z którego z łatwością pozbędziesz się piachu. Jeśli mamy już torbę, pora ją spakować. Podstawowy bagaż to oczywiście zabawki na plażę. Absolutna podstawa to wiaderko pełne foremek, łopatek i akcesoriów, które idealnie sprawdzą się w piaskowej i wodnej zabawie.

O zakupie zabawek plażowych warto pomyśleć odpowiednio wcześniej przed wyjazdem. Jeżeli, zajęci pracą i codziennymi zajęciami, nie mamy czasu na odwiedziny w sklepie z tego typu produktami, warto poszukać zabawek do piasku online. Oferty zabawek do piasku w sklepach internetowych, są również często bardziej obszerne niż w sklepach stacjonarnych. Przykład ciekawej oferty piaskowych zabawek znajdziemy tutaj Taki komplet zabawek łatwo spakować i zabrać ze sobą wszędzie. Istnieje wiele wariantów – większe i mniejsze. Dla każdego coś dobrego.

Trzecia rzecz to basenik. Nad morze basen? Oczywiście. Dla mniejszych dzieci – do 4. roku życia – są specjalne rozkładane baseniki, które rozstawia się na plaży. Wlewa się do nich wodę, a dziecko dzięki temu może cieszyć się ciepłą i czystą wodą. Dodatkowo mamy pewność, że maluch jest bezpieczny. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy boją się zimnej i „dużej” wody w morzu. Są łatwe w obsłudze i nie zajmują dużo miejsca.

Nie zapominajmy także o zabawkach, które umilą dzieciom podróż. Niezależnie od tego czy wyjeżdżamy z dziećmi nad polskie morze czy do gorącej Hiszpanii zabierzmy lalkę dla dziewczynki lub samochodzik dla chłopca. Ciekawym pomysłem będzie wykorzystanie okazji i zakup nowej zabawki, specjalnie na tą okazję. Autka dla dzieci, lalki i przytulanki również zakupimy online. Przykładem może być oferta dostępna na tej stronie internetowej. Kupimy tu lalkę dla dziewczynki i podróżną zabawkę dla chłopca.

Wakacje nad morzem z dzieckiem nie mogą obejść się bez pistoletów na wodę i dmuchanych zabawek, którymi można bawić się w wodzie. To jednak pomysły dla starszych dzieciaków, a także ich rodziców.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Rekreacja
Rodzaje stron internetowych

Jakie są rodzaje stron internetowych? Czy możemy je jakoś podzielić? Strony internetowe różnić mogą się od siebie zarówno funkcją, jaką mają pełnić, jak i sposobem, w jaki zostały zaprojektowane. Oto krótki przegląd najpopularniejszych ich rodzajów. Portal internetowy — to rodzaj serwisu oferujący informacje na bardzo zróżnicowane tematy. Dodatkowo, znaleźć można …

Rekreacja
Na co zwrócić uwagę kupując toaletę przenośną?

Na rynku dostępnych jest wiele toalet turystycznych, przenośnych czy mobilnych. Różni producenci oferują wiele wariantów toalet, co powoduje, że ilość dostępny modeli jest bardzo duża. Dlatego właśnie zakup toalety przenośnej może okazać się wyzwaniem. Aby uniknąć problematycznej sytuacji należy się zastanowić w jakie jest przeznaczenie tejże toalety, przez kogo ma …

Rekreacja
Podróż z aparatem – czyli podróżnicza pasja na zdjęciach

Mówi się, że tylko fotograf zrozumie fotografa. Chyba dla większości ludzi, którzy mają wśród bliskich fotografów jest to oczywista prawda. Fotografowanie to pasja, najczęściej budzi się w momencie podróżowania, czy to gdzieś blisko czy daleko. Często łączona jest ona z życiem zawodowym lub po prostu z innymi pasjami. W ten …